Programming gives me a feeling that the fault can only occur with limited measurable parameters of system. Not like in reality.

Producent Hamaków Skykoy

Duży i wygodny hamak to prawdziwa atrakcja w sezonie letnim ale i nie tylko. Wygoda użytkowania jest po prostu niesamowita!

Hamak na wyprawy, festiwale to często lepsze rozwiązanie niż namiot: https://skykoy.com/pl

Polecam każdemu spędzić noc w hamaku w lesie ale można także zrobić to na początku w ogrodzie lub na działce.

Kalkulator paliwa

Mój autorski projekt – kalkulator paliwa, stworzony w 2009 roku wciąż jest bardzo popularny a pozycja strony mieście się w pierwszej piątce wyników dla najpopularniejszych fraz pod tego typu strony.

Co wyróżniło projekt i sprawiło że naturalnie znalazł się na tak wysokiej pozycji? Na pewno obliczenia które wcześniej (dopóki nie powstały klony mojego kalkulatora) nie były używanie – obliczenia dodatkowego ciężaru do obliczeń kosztów rozliczeń za wspólne podróże. Przydatną rzeczą jest także aktualny wykres cen paliw który jest zawsze dostępny na stronie.

Zegarek na rękę Casio-SGW-500H moje wrażenia

Całe życie chodziłem bez zegarka, w pewnym momencie jednak stwierdziłem że ciągłe zaglądanie do komórki to nie to samo co zegarek na rękę. Chodziłem i szukałem aż w końcu pewien model trafił mi do mojego trudnego gustu. Jak wiadomo wybór zegarków jest ogromny, ja chciałem mieć coś solidnego, praktycznego, uniwersalnego, jednocześnie coś co cieszy oko.  Po ok. 10 miesiącach użytkowania jestem w końcu gotów na moją opinię tego sprzętu.

Silesia Game Devs – podsumowanie

Kilka miesięcy przygotowań, wiele spotkań, wiele obaw ale i podekscytowań. Za nami SGD, czyli jeśli ktoś jeszcze nie słyszał: jest to w tym roku po raz pierwszy organizowane wydarzenie towarzyszące Let’s Play Częstochowa, jednym z największych turniejów gier w Polsce. Wydarzenie które miałem przyjemność współorganizować.